VIDEO/ Pas golit si Maiconi kur thyen ligjet e fizikës, Payet vjen me një tjetër shpikje nga distanca

0

Payet ka realizuar një tjetër gol të mrekullueshëm në “Ligue 1”. Këtë herë futbollisti i Marsejës ka arritur të tundë rrjetën e Tololuse, ndërsa rezultati përfundoi në shifrat 1-0. Gjuajtja nga distanca e Payet ishte e pamundur që të ndalej nga ana e portierit kundërshtar, që vetëm mund të shihte perlën e pësuar pavarësisht dëshirës për ta evituar.

Ndërkohë një ndeshje më herët, i njëjti lojtar ka sjellë në mendjen e tifozëve duke përsëritur golin e bukur, ashtu siç do të realizonte Maicon ndaj Koresë së Veriut. Nga një kënd në dukje i pamundur dhe atje ku askush nuk e priste gjuajtjen, topi përfundon në rrjetë. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.