VIDEO/ Nuk qendrojnë gjatë, tifozët e Partizanit u kthejnë përgjigje Tiranës me ironi

Derbi Tirana-Partizani ka nisur të përjetohet përpara kohe, ndërsa me mbylljen e javës së 14 do të ishte “Tirona Fanatics” që do të shkruante: “Paranoja”. Në foto ishin tre tifozë bardheblu që kthenin përmbys simbolet e Partizanit.

Kundërpërgjigja nuk ka vonuar shumë dhe “Baza 46” ka postuar një video me ironi ku gjenden golat e Partizanit ndaj Tiranës duke shkruar thjeshtë: “Shijojeni”. /Sport Ekspres/

Shijojeni !!!

Gepostet von Baza 46 am Sonntag, 8. Dezember 2019