VIDEO/ Nuk përmbahet Keidi Bare me nervat, plas stolin dhe shishen e ujit pasi e heq trajneri

0

Keidi Bare nuk është përmbajtur nga nervat, ndërsa Malaga është duke u ndeshur ndaj Las Palmas në transfertë. Rezultati është në shifrat 1-1 dhe mesfushori shqiptar është hequr në minutën e 61. Lojtari i Kombëtares nuk e ka pritur aspak mirë zëvendësimin, megjithëse trajneri e ka takuar në momentin e largimit të tij. Menjëherë ka shkuar të përplas stolin dhe shishen e ujit që i është ofruar, në nerva e sipër. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.