(Video) Nderhyrje “kriminale” ndaj Tevezit!

0

 

Mire se vini ne futbollin argjentinas, aty ku faullat e lejuar dhe te palejuar bashkejetojne dhe ku arbitrit kartoni i kuq ndoshta s’i ben as pune… si ne rastin e meposhtem, ne gjysmefinalen e Kupes se Argjentines, Lanus-Boka Juniors 0-2. Nderhyrja e Gustavos ndaj Tevezit, disa minuta nga fundi, thjesht nuk meriton asnje koment, vetem “prangat”…

 

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.