VIDEO | Ndërhyrje horror në Gjermani – Serbi, Sane shpëton mrekullisht

0

Minutat e fundit të ndeshjes miqësore midis Gjermanisë dhe Serbisë patën një episod mjaft të shëmtuar. Sulmuesi i skuadrës serbe Milan Pavkov u nxor me të kuqe si pasojë e një ndërhyrje tejet të rrezikshme ndaj Liroj Sanes.

E gjitha pesha e futbollistit serb u vendos në kyçin e këmbës së lojtarit të Mançester Sitit. Fatmirësisht për Sane, forca e kontaktit nuk ishte e mjaftueshme për të shkaktuar traumë ose frakturë.

 

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.