VIDEO | Liverpul-Totenhem një lojë shahu, po vendos Salah

0

Totenhem-Liverpul nis me një penallti, teksa arbitri Skomina pas një prekjeje me dorë në zonë akordoi 11-metërsh. U desh ndihma e VAR dhe përballë Hugo Loris u vu Salah. Egjiptiani mori vrull dhe shënoi, duke kaluar Liverpulin në avantazh. The Reds e nisin në mënyrën më të mirë të mundshme dhe synojnë të fitojnë Ligën e Kampioneve për të gjashtën herë.

LIVE, Champions League, finale
Liverpul – Totenhem  1-0
Salah 2′
You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.