VIDEO/ “Kush nuk kërcen është morr i kuq”, lojtarët e Tiranës shpërthejnë pas Partizanit

0

Lojtarët e Tiranës kanë shpërthyer në festë pas fitores me Partizanin. Bardheblutë kanë arritur të fitojë në shifrat 5-1, duke tejkaluar të gjitha parashikimet e bëra më herët. Ndërkohë të përmbajtur nuk mund të tregoheshin as në dhomat e zhveshjes.

Do të ishin vetë lojtarët e Tiranës, që në koret e tifozëve të tyre dhe që i kanë dëgjuar në stadium, kanë thirrur vetë në dhomat e zhveshjes. “Kush nuk kërcen është morr i kuq”, ishte fraza që ekzaltonte dhomat e zhveshjes te bardheblutë pas fitores së sotme. /Sport Ekspres/

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.