(VIDEO) Kryevepra e Zapakostës!

0

Kur mbërriti te Çelsi, tifozët blu nisën të pyesin veten: Po këtë, për çfarë e kemi marrë? Ndoshta, sot në mbrëmje mund të ketë ndërruar mendje. Në “Stamford Bridge” ka ardhur një perlë që do të ishte mëkat ta quanin vetëm gol… Po flasim për Davide Zapakostën dhe blerjën e tij për 30 milionë euro… Shikoni dhe gjykoni! A po, luante te Torino vjet!

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image