(VIDEO) Juventusi, 5 gola për 5 tituj radhazi!

0

Juventusi ka shkaterruar Sampdorian ne nje pasdite festive dhe ku kane ngritur edhe trofeun e Serise A, titulli i peste radhazi, duke barazuar rekordin e shume viteve me pare te vendosur nga “Zonja”. Dibala ka dhuruar spektakel dhe ka shenuar dopiete, ndersa gezim ka pasur edhe per repartin e mbrojtjes, ku Evra, Kielini Bonuci kane realizuar.

 

https://www.youtube.com/watch?v=yUewpzwva6Q

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here