VIDEO/ I ulur në karrige dhe me portokallin në xhungulime, Armando Broja ka ndezur një sfidë të re

Një sfidë të re ka ndezur në rrjetet sociale Armando Broja. Sulmuesi shqiptar e ka kaluar me sukses edhe një kreativitet të tijin, teksa i ulur në një karrige mban në xhungulime një portokall. Shumë e lehtë dukej kjo për këtë futbollist, që mund të qendronte për minuta të tëra në atë mënyrë.

Tashmë kjo sfidë pritet që të bëhet popullore te Chelsea, pasi do të vazhdojë nominimi mes futbollistëve. Ajo që mund të thuhet me siguri është se vështirësia mbetet më e madhe sesa ajo e xhungulimit të letrës higjenike. /Sport Ekspres/