VIDEO/ I lindur për “FreeStyle”, Zhegrova nuk bën dallime mes topit dhe letrës higjenike: Nuk ndalem por duhej të ndaloja

0

I gjendur në shtëpi dhe larg ambjenteve sportive Edon Zhegrova ka pranuar me kënaqësi sfidën e të nominuarve me letrën higjenike. Një nominim i ardhur nga këngëtari  këngëtari Capital T, nuk e ka vendosur aspak në siklet këtë të fundit por përkundrazi i ka dhënë mundësi sulmuesit të shfaq më të mirën e tij në xhonglime.

Ndryshe nga futbollistët e tjerë që kanë pranuar këtë sfidë, Zhegrova ka dhuruar dhe pak moment freestyle duke u shprehur se është në gjendje ta xhongloi letrën higjenike pa i krijur asnjë vështirësi. E kjo nuk lë aspak dyshime pasi shpesh herë Zhegrovën e kemi parë në fushë të dhurojë një lojë akrobatike me topin duke preferuar të mos zhvillojë thjesht një ndeshje normale./Sport Ekspres/

 

 

View this post on Instagram

 

Nominated by @truekapo Nuk kesh tu u ndal po u dasht ? i nominate @vedatiofficial @butrint_official @theonlykidda #stayathomechallenge

A post shared by Edon Zhegrova (@edonzhegrova10) on

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.