VIDEO/ I lanë djalin e gabuar dhe i zinte pamjen, Lorenzo Insigne e merr si futbollist

0

Napoli është duke u ndeshur ndaj Barcelonës ndërsa pjesa e parë u mbyll në shifrat 1-0. Goli i vetëm deri tani u realizua me një perlë nga ana e Mertens në minutën e 30.

Një detaj i bukur është në himnin e Champions League. Organizatorët nuk e kishin menduar mirë dhe i lanë djalin më të gjatë që shoqëronte futbollistët, Insigne,1.63 i gjatë. Ndërkohë lojtari i Napolit e ka gjetur zgjidhjen duke mos e lënë si të tjerët pasi i zinte pamjen dhe e ka lënë si të ishte futbollist i italianëve. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.