VIDEO: Hysaj, roveshatë mbi pishinë!

0

 

https://www.facebook.com/AlbaniaEuro/videos/vb.1765487373676391/1903979866493807/?type=2&theater

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare dhe i Napolit, Elseid Hysaj, ka postuar një video fantastike para pak minutash në faqen e tij zyrtare në “Facebook”. Komentet janë të tepërta, shihni videon!

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image