(VIDEO) Grezda nxjerr “helmin” e Strumicës!

0

Një gol në frymën e fundit, ndoshta duke nxjerrë kështu të gjithë “helmin” që kishte gëlltitur në Strumica një mbrëmje përpara se të nisej për në stadiumin “Mladost”, ku ishte thjesht spektator pa biletë… Por, ai helmim që pësoi është kaluar më së miri dhe dje e ka treguar në fushë, ku me Osijekun, përballë Hajduk Splitit, ka realizuar një perlë të vërtetë në fund, duke i dhuruar tri pikë skuadrës së tij, në një përballje delikate, ku nisi në disavantazh, po më pas Osijeku barazoi dhe arriti të merrte tri pikët.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image