(VIDEO) Gomez nuk kursen as të birin!

0

Papu Gomez, futbollisti i Atalantes, edhe pse me pushime, vazhdon qe te mendoje per futbollin dhe ne Dubai, aty ku po kalon keto dite, ka menduar qe te stervise te birin, duke postuar video ku shfaqet aspak delikat ndaj tij… edhe pse e ben thjesht ne menyre “delikate” dhe per shou…

https://www.youtube.com/watch?v=GZz4kgFWyKo

 

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image