VIDEO | Goli më i çuditshëm i sezonit, lojtarët e Ekstramadurës përkujtojnë Rejes

0

Mbrojtësi i skuadrës së Ekstramadurës, Karlos Pomares, mund të ketë shënuar golin më të çuditshëm të vitit 2019. 26-vjeçari gjeti rrjetën nga një largësi prej 50 metrash, por merita më e madhe për këtë gol i takon mbrojtësit të skuadrës kundërshtare.

 

Lojtarët e Ekstramadurës, ia dedikuan golin kolegut të tyre Hoze Antonio Rejes, i cili ndërroi jetë disa ditë më parë për shkak të një aksidenti automobilistik. Pomares i tregoi publikut të pranishëm në stadiumin e Kadis një bluzë me foton e Rejes dhe me mbishkrimin “U prehsh në paqe legjendë”.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.