(VIDEO) “Golazo” e Enis Bardhit, çmendet komentatori!

0

Një talent që po shkëlqen dhe që ka bërë të gjithë për vete, por tashmë edhe komentatorin, që përgjatë sfidës mes Levantes dhe Deportivo La Korunjës, ka bërtitur “Golazo, Golazo de Bardhi!”. Praktikisht, futbollisti që u transferua në La Liga nga Ujpeshti i Hungarisë, ashtu si kishte bërë gjatë verës, në miqësore, vazhdon të tregojë klasin dhe ato 1,5 mln euro në fund të sezonit për kartonin e tij mund të duken “qindarka”…

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image