VIDEO | Gol i çmendur në Zvicër, “Lenjani&Co.” mbeten të shushatur

0

Sion e ka nisur kampionatin me tre lojtarë shqiptarë në formacion, por nuk kanë mundur të ndalin dot një gol nga më shumë se 70 metra. Minuta e pestë e takimit dhe Dragan Mihajloviç me një goditje të fortë ka gjetur portierin vendas të papërgatitur.

Topi i gjuajtur prej tij përplaset fillimisht në tokë dhe më pas kalon mbi kokën e portierit, i cili kishte lënë portën. Tentativa e tij ishte e kotë për ta ndalur topin që shkoi dhe u ndal në rrjetë. Lenjani, Kasami dhe Toma e panë veten në disavantazh.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.