VIDEO | Gol dhe puthje, çfarë e tërboi Alioskin sot?!

0

Lids Junajtid mori një fitore me shumë vlera sot, teksa triumfoi ndaj Shefild Ued 1-0. Tre pikë të vlefshme, por ai që ka marrë vëmendjen ka qenë sulmuesi anësor Ezgjan Alioski. E gjitha për shkak të një episodi që ndodhi pas shënimit të golit.

Gjatë festës, një nga shokët e skuadrës, iu afrua sulmuesit dhe i dhuroi një puthje. Reagimi i tij i habiti të gjithë dhe është e vështirë ta kuptosh sjelljen e Alioskit. Nuk i ka pëlqyer fakti që e puthi shoku, apo ndonjë fjalë. Se çfarë e tërboi sulmuesin është një dilemë më vete…

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.