VIDEO | Gafë trashanike dhe karton i kuq, Uatfordi “kapitullon” në 100 sekonda

0

Skuadra e Uatfordit ka përjetuar një makth brenda 100 sekondash. Fillimisht portieri Ben Forster bën një gafë trashanike duke nënvlerësuar shpejtësinë e Obamejang, i cili kap në kohë topin e goditur nga “gardiani” dhe i jep avantazhin të tijve.

Vetëm pak sekonda pasi loja kishte rinisur, kapiteni Troi Dinej ndëshkohet me të kuqë për një goditje me bërryl ndaj uruguaianit Torreira.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.