VIDEO | Evra nuk është normal, i ka ikur duarsh Instagrami

0

Patris Evra është një futbollist që njihet jo vetëm për cilësitë e tij, por dhe për momentet e tij kur humbet kontrollin, si dhe për shakatë e çuditshme që bën. Lojtari i Uest Hem ka publikuar sot një video në profilin e tij në Instagram, ku shfaqet në mënyrë mjaft qesharake.

Humor i tepruar deri diku nga ana e francezit, i cili nuk duket se mendon gjatë kur i jepet mundësia për të bërë ndonjë video humori. Nuk ka shumë nevojë për koment, edhe për faktin se nuk ke se çfarë komenti t’i bësh. Mjafton vetëm ta shihini!

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.