Video epike/ E bën si në film! “Mirmëngjesi komshinjtë e mi”, Fabregasi ulëret në ballkon: Po, po shko q.. edhe ti

0

Cesk Fabregas ka krijuar një video vërtet të veçantë dhe është inspiruar nga një film i vitit 1998. Teksa ndodhet prej 4 ditësh në izolim, figura e njohur e futbollit në Europë e ka nisur ndryshe mëngjesin.

Duke dalë në ballkon dhe duke ulëritur: “Mirmëngjesi komshinjtë e mi”. Në qytetin e qetë dhe pa lëvizje, dëgjohet vetëm një e sharë, të cilës i kthehet edhe Fabregas: “Po, po dhe shko q** edhe ti”. E gjitha kjo skenë u xhirua edhe në një film, ndërsa futbollisti 32-vjeçar ka gjetur momentin e duhur për ta sjellë sërish në jetë: “Vetëm dita e katërt e izolimit dhe njerëzit janë shumë nervoz këtu”, shkruan me humor Fabregas në “Instagram”. /Sport Ekspres/


You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.