(VIDEO) Edinson Kavani, a je normal?

0

Po luhet PSG-Monako për Kupën e Francës dhe miqtë kanë vendosur të hedhin në fushë rezerva, për të ruajtur skuadrën, por ajo që ka bërë sulmuesin Edinson Kavani është padiskutim një bukuri për sytë… Një shpikje e jashtëzakonshme, për të festuar rinovimin e kontratës deri në 2020…

Shijojeni…

https://www.youtube.com/watch?v=Mv13sH76KOM

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image