VIDEO/ Dështimi i Veratit për marrëdhënie intime me të dashurën, nuk e dinte se kishte kamera të fshehura

0

Gjithmonë jemi mësuar që të shohim një Verati të suksesshëm në fushën e lojës, për të lënë gjurmë me performancat e tij, por e dashura Xhesika Aidi e ka paraqitur në një tjetër formë. Lojtari i PSG-së ka dështuar në xhirimet e “Mediaset” në dëshirën për të kryer marrëdhënie intime me modelen franceze.

Kjo e fundit e cila jeton me Veratin po bashkëpunonte me televizionin italian dhe e dinte se në dhomë kishte kamera të fshehta. Pikërisht për këtë arsye ka refuzuar çdo përpjekje të Veratit, që pas shumë tentativash edhe pse shihte se partnerja e tij nuk kishte të njëjtën dëshirë, do të dorëzohej për t’u shtrirë i vetëm në dhomë. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.