VIDEO/ Derbi më i nxehtë në Europë, Olimpiakos-PAOK “i vendoset zjarri” nga tifozët

0

NJë spektakël i vërtetë po vjen nga derbi në Greqi, që është njëkohësisht edhe më i nxehti në Europë. Bëhet fjalë për ndeshjen mes Olimpiakos dhe PAOK. Flaka i është vendosur nga tifozët, që nuk mund të qendrojnë në heshtje në tribuna.

Me flakadanët e ndezur dhe një spektëkl të dhuruar nga tribuna, kjo ndeshje merr një trajtjesë dhe emocione të veçanta edhe sa i përket këtij aspekti. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.