(VIDEO) Bardhi spektakolar, mahnit ndaj Barcelonës!

0

 

Nëse Maqedonia bëri një luftë të madhe për ta mbajtur dhe për të mos e lënë te Shqipëria, një motiv duhet të jetë! Ose më saktë, dy motive, nëse i referohemi mbrëmjes së sotme dhe ndeshjes ndaj Barcelonës, e saposhpallur kampione e Spanjës. Spektakël, gola dhe emocione për Levanten, që po shkatërron djemtë e Valverdes. Dhe, protagonist nuk është Sadiku, që vazhdon të ngrohë stolin dhe tribunën, por pikërisht Bardhi, me një dopietë fantastike. Një gol me të majtën dhe një me të djathtën, por i dyti është diçka e jashtëzakonshme, një goditje nga thuajse 20 metra me hark, që mahniti publikun! Janë nëntë gola deri tani, teksa ndeshja nuk ka mbaruar.

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here