VIDEO: Ajo që nuk keni parë nga Cristiano në … film!

0

Cristiano Ronaldo teknikisht dhe që në lindje mund të mos jetë lojtari me më shumë dhunti dhe mbase jo më i miri në planet, por ai ka diçka në masën më ekstreme të mundshme. Ai punon … jashtëzakonisht shumë. Për të gjithë adhuruesit e portugezit, ja traileri i filmit të tij dhe filmi i plotë.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here