VIDEO: A po flirton Ronaldo me Kim Kardashianin?

0

Jennifer Lopez festoi ditëlindjen e 47-të në Las Vegas mes miqsh, njëri më i famshëm se tjetri.

Këngëtarja kishte ftuar një listë të gjatë, mes të cilëve ishte edhe Cristiano Ronaldo, por edhe Kim Kardashian.

Portugezi u filmua me një pije në dorë pranë showgirl-it amerikan dhe në disa raste u përpoq të flirtojë me të.

Ndërkohë, ditëlindjen e 47-të të JLo u kujdes ta urojë përmes rrjeteve sociale edhe i dashuri i këngëtares, Casper Smart.

“Gëzuar ditëlindjen drita e jetës time. Partnerja ime në krim dhe dashuri. Arushja më e bukur në botë! Të dua dhe të uroj ditëlindjen!“, shkruan ai në një postim të shoqëruar me një foto të çiftit të përqafuar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here