Vidal me sytë në Bernabeu, penalltia e tërboi

0

Arturo Vidal ka vite që luan për Bajernin, por zemra i ka mbetur bardhezi. Dje mesfushori ishte në tribunë dhe ndërsa ndqiqte Bajern-Sevilja, sytë i kishte edhe nga laptopi, ku po shihte ndeshjen Real Madrid-Juventus.

Penalltia e dhënë në shtesë për Realin acaroi edhe kilianin, i cili nuk e fshehu zemërimin kur e pa faullin për të cilin u dha penalltia.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here