Viali: Uroj që Milani të mos shkojë te kinezët

0

Ish- sulmuesi i njohur i Juventusit dhe Italisë Xhanluka Viali ka lëshuar një deklaratë interesante në lidhje me shitjen e mundshme të Milanit te kinezët, një odise pa fund.

“Po të isha tifoz i Milanit, do isha shumë i shqetësua. Shoh mungesë serioziteti, ka shumë gjëra që nuk shkojnë. Uroj që Berluskoni të marrë edhe këstin e radhës prej 100 milionësh dhe të anulojë gjithçka. Pastaj uroj që klubi t’i shitet një kompanie serioze”.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.