Vetëm 18 vjeç, portieri Selmani merr shiritin te Laçi

0

Nuk ka statistika për gjithë historinë e Laçit, por me siguri ajo që ndodhi dje në Laçi-Skënderbeu përbën rekord.

Portieri i Laçit, Gentjan Selmani, në ndeshjen e djeshme mbajti shiritin e kapitenit pas zëvendësimit të Vucajt në minutën e 60-të.

18-vjeçari ishte ishte zëvendëskapiten, duke bërë që me daljen e shkodranit të njohur shiriti t’i shkonte atij, kjo një shenjë për besimin që kanë drejtuesit dhe stafi te portieri i talentuar, titullar për të dytin sezon rresht.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.