Vërehet mungesa e Lionel Mesit, këto janë formacionet zyrtare për sfidat e “Champions League”

0

“Champions League” është kthyer për sezonin e ri 2019-2020, ndërsa në orën 18:55 kanë nisur dy ndeshjet e para mes Inter-Slavia Pragë dhe Lion-Zenit.

Në orën 21:00 do të kemi edhe tre kryendeshje sa i përket këtyre takimeve me spikatjen e Napoli-Liverpul, Dortmund-Barcelona dhe Chelsea-Valencia. Më poshtë mund të ndiqni edhe formacionet zyrtare sa i përket këtyre takimeve, ku ajo që bie në sy padyshim është mungesa e Mesit si titullar për shkak të dëmtimit të pësuar, megjithëse kishte shumë dilema. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.