Ventura zgjedh 23 lojtarët anti-Shqipëri

0

Itali-Shqipëri në program sot në mbrëmje sheh disa debutues tek Italia. Portieri Meret, mbrojtësi D’Ambrozio dhe sulmuesit Verdi e Petanja grumbullohen për herë të parë dhe janë në listën e 23 lojtarëve të përzgjedhur nga trajneri Ventura. Ja lista:

PORTIERË: Bufon, Donaruma, Meret

MBROJTËS: Bonuçi, Barzali, Darmian, D’Ambrozio, De Shilio, Romanjoli, Rugani, Zapakosta

MESFUSHORË: De Rosi, Galiardini, Parolo, Verrati, Kandreva, Insinje, Sansone, Verdi

SULMUES: Petanja, Imobile, Eder, Beloti

FORMACIONI

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.