Vendimi i Klozes, nuk rikthehet në Bundesligë

0

Kontakti ndërmjet Miroslav Klozes dhe Verder Bremenit ka ekzistuar, por vetëm kaq. Është ky lajmi i fundit për “Ujkun” dhe mundësinë e tij për t’u rikthyer në Bundesligë. Sulmuesi i Lacios ka theksuar prej kohësh, se nuk e sheh fundin e karrierës në Gjermani. Pra, ai nuk ka asgjë kundër klubit, por kampionatit. Me shumë mundësi, golashënuesi më i mirë në historinë e Kupës së Botës do të transferohet në SHBA.

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.