Vedat Muriqi nuk ndalet së shënuari, feston sërish te Fenerbaçe

0

Fenerbace po arrin të fitojë me rezultatin 1-2 ndaj Denilzporit në takimin e vlefshëm për kampionatin turk. Vedat Muriqi ka shënuar në minutën e 61, pas pasimit fantastik të dhënë nga Emre.

Një gabim që erdhi në prapavijën e vendasve dhe kushtoi shumë. Muriqi tregon se është në një formë të jashtëzakonshme dhe këtë po e tregon edhe te Fenerbaçe duke mos u ndalur me golat e realizuara. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.