Vangjeli surprizon Lulajn në transmetim direkt: Kam bërë edhe një tatuazh për të!

Kundërshtarë në fushë, por shumë miq jashtë saj. Kjo është historia e Kristi Vangjelit dhe Bruno Lulajt, dy futbollistëve që i përkasin Tiranës dhe Kukësit. Në këto kohë karantine po jetojnë në të njëjtën shtëpi dhe në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Në ditën e sotme, Bruno Lulaj festonte 25-vjetorin e tij. Madje në mesin e shumë tatuazheve, kishte edhe një dedikues për Vangjelin me numrin “32”, ndërsa njihen prej vitesh me njëri-tjetrin. Gjithashtu Vangjeli i ka bërë edhe një dhuratë në transmetimin LIVE në “Fan Zone” duke e emocionuar me një tortë. Mbrojtësi i Tiranës është shprehur nga ana tjetër se kur kampionati të rikthehet, do të bëjnë gjithçka munden për t’ia hequr shpresën sa më herët Kukësit për titullin. /Sport Ekspres/