Valentino Rosi shtyn spektatoren, ajo e denoncon

0

Valentino Rosi në telashe: motoçiklisti i famshëm mund të përballet me drejtësinë spanjolle, për diçka që bëri në Valencia.

Duke kaluar me skuter mes turmës, Rosi u pengua nga një zonjë që po bënte fotografi, ndaj italiani e shtyu i nervozuar, për të kaluar.

Më pas Rosi kërkoi falje, por videoja u publikua dhe tani Ana Kabanija Vaskez po mendon ta denoncojë: “Kujtova se e bëri pa dashje, por kam parë videon dhe e bëri qëllimisht, ndaj do ta denoncoj, sepse kam edhe një të nxirë të vogël në këmbë”.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image