Ultras Guerrils: Asnje s’do te qëndrojë jashtë!

0

Tifozet e Partizanit, grupimi “Ultras Guerrils”, ka nxjerre kete lajmerin te rendesishem per sfiden e dites se shtune… duke e bere fakt te kryer se te gjithe ata qe do te udhetojne per ne Korçe do te futen ne stadium dhe asnje s’do te qendroje jashte…

“Guerrils do te vendosen ne kete pjese te stadiumit ne ndeshjen Skenderbeu – Partizani . Biletat do ti marrim te gjithe sebashku ne biletarine e stadiumit Korce (200 lek) . Autobuzat do te jene pa limit ne dispozicion te tifozerise tone . Ti japim mbeshtetje maksimale ekipit ne kete ndeshje te rendesishme . Asnje mungese nuk lejohet . URAGANI kuq drejt Korces si asnjehere tjeter me pare !!!”

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.