Ujkani, interes nga Xhenoa!

0

Samir Ujkani mund te transferohet tek skuadra e Xhenoas. Lajmi eshte i “Sky” qe shprehet se liguret duan nje portier te dyte dhe shqiptari eshte i preferuar, pasi do te kalonte me parametra zero. Per Ujkanin ka interes edhe Cezena dhe Latina ne Serine B, por kuqeblute therrasin dhe Seria A gjithashtu

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.