Tramexani shtyn për Memushajn, Benevento e do në huazim!

0

Ledian Memushaj ende në udhëkryq. E sigurt është që nuk do të jetë më pjesë e skuadrës së Peskarës, duke qenë se tashmë ka vendosur largimin dhe ia ka bërë të qartë presidentit Sebastiani dhe trajnerit Zdenek Zeman. Por, ku do të shkojë mesfushori i kombëtares? Ka dyshime, oferta, interesime, por edhe pëlqime.

Në një anë, mesazhe konstante me ish ndihmës trajnerin e Shqipërisë, Paolo Tramexani, që e do te Sioni pas Burim Kukelit, ndërsa në anën tjetër, Benevento, e sapongjitur në Serinë A, është gati ta huazojë me detyrim pagese në fund të sezonit,në rast se arrin një numër ndeshjesh të caktuara.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image