“Tramexani nuk luan në fushë”, edhe një shans për italianin?

0

 

“Në fushë nuk zbret Tramexani, por lojtarët dhe nëse nga një gabim i yni vjen barazimi, atëherë nuk mund të fajësohet ai që drejton në stol”. Me këto fjalë, ndoshta, për momentin, Paolo Tramexani shpëton stolin e tij te Sioni, pasi skuadra barazoi 1-1 ndaj Lozanës dhe tashmë ndodhet në vend të 6-të me 12 pikë, pra shumë larg objektivit europë, sipas pozicionimit që kërkon presidenti Kostantin, që megjithatë pas ndeshjes tha se “pavarësisht situatës jo të mirë, jemi sërish në garë”. Në ndeshjen e djeshme, edhe Kukeli është dukur mjaft serioz, ndërsa ka marrë edhe të verdhë. Në fushë kanë qenë edhe Lenjani dhe Kasami.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image