Trajneri i Argjentinës: Më keni çarë t… me Ikardin

0

Mauro Ikardi, 17 gola këtë sezon në Serinë A, a meriton të luajë për kombëtaren e Argjentinës? Për shumë tifozë po, për shumë gazetarë po, por jo për trajnerin e Argjentinës Bauza.

Pyetja i bëhet prej kohësh dhe tashmë ka acaruar pa masë trajnerin e Argjentinës, i cili i lodhur nga përsëritja e kësaj pyetjeje sa herë del para gazetarëve, është përgjigjur me një batutë paksa të pasjellshme: “Po më çani t… me këtë histori! Ka shumë gazetarë që vetëm këtë pyetje më bëjnë dhe më kanë lodhur, seriozisht. Për momentin Ikardin nuk e grumbulloj, do ta bëj vetëm nëse dëmtohen Higuain ose Prato”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here