Tragjedi për Vidalin, i vrasin kunatin

0

Lajm i tmerrshëm për Arturo Vidalin, pasi në Kili i kanë vrarë kunatin.

Eduardo Neira Guerra, 31 vjeç, mbeti i vrarë në makinën e tij në Santiago, kur një e shtënë nga një makinë tjetër rezultoi fatale, me plumbin që e goditi në kokë.

Bashkëshorti i motrës së mesfushorit të Bajernit u gjend pa jetë dhe ndihma e mjekëve ishte e kotë.

Nuk dihet ende arsyeja e atentatit.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Leave A Reply

Your email address will not be published.