Tragjedi në Itali, futbollisti vret të dashurën dhe veten

0

Ngjarje e rëndë në Itali: futbollisti Federiko Zini ka kryer vetëvrasje, pasi ka vrarë të dashurën e tij.

Futbollisti luante për Tutokuoion nw Serinë D italiane, ndërsa nesër festonte 25-vjetorin e lindjes.

Në karrierën e vet Zini e kishte nisur nga Empoli, ndërsa kishte provuar të luante në disa shtete, nga Azia në Europë.

Çifti i gjend pa jetë në makinën e Zinit, në Piza, ndërsa policia konfirmoi se ishte vrasje dhe vetëvrasje, me futbollistin që kishte pasur një grindje të ashpër me të dashurën, me re cilën kishte kohë që nuk shkonte mirë.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

http://sportekspres.com/wp-content/uploads/2019/02/fotoblinibilta.jpeg