Torrales, dietologia më seksi në botë e një klubi!

0

Rossana Torrales, 27-vjeçarja bukuroshe nga Paraguai, është dietologia e Boavista Sport Club, një ekip në Brazil. Në formë të shkëlqyer, ajo rrëfen se ushqehet shëndetshëm dhe bën shumë palestër. Pikërisht prej ushqimit dhe palestrës vjen rezultati i fotove dhe videove të saj që të lënë pa fjalë.

dietologia8

dietologia7

dietologia6

dietologia5

dietologia4

dietologia3

dietologia1

dietologia

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image