Tirana-Bylis pasohet me arrestime

0

Tirana u mund sot nga Bylisi dhe si zakonisht Fanatics ishin në stadium për të protestuar kundër presidentit Refik Halili.

Pas sfidës policia arrestoi dy tifozë, nuk dihet ende nëse ishin pjesëtarë të Fanatics, por ishin tifozë të Tiranës.

Deri tani Fanatics ka denoncuar shpesh trajtimin e keq nga ana e policisë, ndërsa pritet të mësohet arsyeja e arrestimit të tifozëve.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image