Tifozët festuan kur iku nga Milani, tani e do Reali

0

Adriano Galiani e ka mbyllur me Milanin dhe tifozët kuqezinj, të paktën një pjesë e madhe e tyre, u gëzuan nga ky fakt.

Kjo sepse ish-administratori i deleguar konsiderohej fajtor për merkaton e dobët, largimet e yjeve dhe afrimin e lojtarëve falas, ose në huazim.

Megjithatë, duket se Galiani mbetet një figurë shumë e vlerësuar në treg. Sot Mundodeportivo raporton se Real Madridi po mendon të punësojë ish-drejtuesin kuqezi, për të zëvendësuar Hoze Angel Sançez në postin e drejtorit teknik.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.