Tifozët e Juves i gëzohen talentit të ri, por edhe motrës së tij

0

Patrik Shik është transferuar sot nga Sampdoria te Juventusi, për 30.5 milionë euro, shifër që flet vetë për talentin e sulmuesit cek, i cili vjen nga një sezon madhështor në Xhenoa dhe po shkëlqen edhe me kombëtaren U-21, që dje mundi 3-1 Italinë.

Ndërkaq, vëmendja e medieve në Itali nuk është vetëm te Shik, por edhe te motra e tij, Kristina, një modele superseksi, që të ardhmen e ka… nga pas! Në fotot e saj mund të dallohet mirë cila është “arma” e saj më e fortë, ndërsa tifozët e Juventusit kanë me se të kënaqin sytë, në pritje të debutimit të yllit të ardhshëm të futbollit evropian.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image