Tifoze e Çelsit, në stadiumin e gabuar

0

Shkon në stadium me xhaketën e Çelsit, por në ndeshjen e gabuar. Kjo ndodhi fundjavën e shkuar në Everton-Mançester Junajtid, duke habitur tifozë e gazetarë.

Bukuroshja quhet Emili Rogauski dhe pas ndeshjes ishte ajo një ndër personat më të kërkuar në ueb, duke ia arritur qëllimit, nëse ka pasur synim pikërisht të bërit e famshme me këtë veprim.

Vetë Emili ka sqaruar të gjithë: “Ju që më urreni kur më shihni të veshur me një xhaketë të Çelsit, jeni të mirëpritur të më blini një xhaketë dimri, sepse nuk kam tjetër veç kësaj”.

http://i1.liverpoolecho.co.uk/sport/football/football-news/article12272257.ece/ALTERNATES/s615/Emily-Rog-Main.jpg

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here