Strakosha: Me Lacion duam të marrim atë që na takon

0

Mbëmjen e djeshme Thomas Strakosha, së bashku me kapitenin e Lacios Senad Luliç, ishte i panishëm në një mbrëmje festive në Lazio Clan Latina, aty ku për vizitë ishte edhe shqiponja e famshme e Lacios, Olympia.

Një darkë e këndshme, shumë takime, foto e autografe dhe disa fjalë për tifozët, me Strakoshën që tha: “Unë impenjohem në maksimum çdo ditë, po bëj detyrën. Mendoj se mund të mbërrijmë në një ndër 4 vendet e para dhe shpresoj t’ia dalim mbanë të shkojmë në Champions League. Duam të marrim atë që na takon”.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image